Category Archives: Περιοδείες

Πρόγραμμα περιοδείας – Παρασκευή 2/10/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Γαλανέϊκα 10:00

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Βίτωλη 19:00
Πτελέα 19:30
Νεοχωράκι 19:50
Αγ.Γεώργιος 20:00

Πρόγραμμα περιοδείας – Πέμπτη 1/10/2009

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Παλαμά 16:30 Καφενεία του χωριού
Φιλιαδώνια 17:15 Καφενεία του χωριού
Νεοχώρι Δομοκού 18:00 Καφενείο κ. Δουβλέκα Δημητρίου
Μελιταία 18:30 Καφενεία του χωριού
Μακρολίβαδο 19:00 Καφενεία του χωριού
Καρυές 19:30 Καφενεία του χωριού
Πολυδένδρι 20:00 Στάση
Μαντασιά 20:15 Καφενεία του χωριού
Βούζι 20:45 Καφενείο κ.Μπακογιάννη Γεώργιου
Αχλαδιά 21:15
Πετρωτό 21:45 Καφενείο κ.Σκλαβούνη Ηλία

Πρόγραμμα περιοδείας – Δευτέρα 28/9/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Παγκράτι 10:00

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Πουρνάρι 16:30
Θαυμακος 17:00
Γαυράκια 17:45
Εκκάρα 18:15
Βελεσσιώτες 19:00
Σοφιάδα 19:30
Αγραπιδιά 20:15
Βάρδαλη 20:45
Ν.Μοναστήρι 21:30

Πρόγραμμα περιοδείας – Τρίτη 22/9/2009

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Κόμμα 17:30 Καφενείο κ. Γιαννουσιά
Δαμάστα 18:00 Καφενείο κ. Χαιδη Ηλία
Αγ.Τριάδα 18:30 Καφενείο κ.Φιλλίπου (Τασία-Περικλής)
Αγ.Σεραφείμ 19:00 Καφενείο κας Μακρή Τούλας
Σκάρφεια 19:45 Καφενείο κας Δαδιώτου Βασιλικής
Μόλος 20:30 Καφενείο κ.Σούλτου Κώστα

Πρόγραμμα περιοδείας – Παρασκευή 18/9/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Στυλίδα 10:00 Στην Τοπική

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Λόγγος 17:30 Στο καφενείο του χωριού
Αγνάντη 18:30 Καφενεία του χωριού (Ρούμπης-Καλτσάς)
Αγ.Κων/νος 19:30 Στην πλατεία-Στο καφενείο του Τζίμη
Καμένα Βούρλα 20:30 Καφενείο κ. Νάσιου Κων/νου
Καινούργιο 21:30 Καφενείο κ. Στεργιόπουλου Νικόλαου

Πρόγραμμα περιοδείας – Πέμπτη 17/9/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Νεοχώρι 10:00 Καφενείο κ.Κατσακιώρη
Μαυρίλο 10:30 Καφενείο κ. Σιούλα Αθανάσιου
Μερκάδα 11:00 Καφενεία Γιαννουσια-Αλεξίου Πέτρο
Κάψη 11:30 Καφενείο κ.Τσιρώνη Κώστα
Τυμφρηστός 12:00 Καφενείο κ.Παπαρούπα

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Θερμοπύλες 17:30 Καφενείο κας Ρούλια Καίτης
Αναβρα 18:00 Καφενείο κ.Μαντανίκα Ευθυμίου
Μενδενίτσα 18:30 Καφενείο κ.Χαλδούπη
Καλλίδρομο 19:15 Καφενείο κ.Γλυκου Κων/νου
Κόμνηνα 20:00 Καφενείο κ.Ανδρούλη Ανδρέα
Ρεγγίνι 20:30 Στα καφενεία – Στην πλατεία

Πρόγραμμα περιοδείας – Τετάρτη 16/9/2009

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Δίβρη 17:00 Κοινοτικό καφενείο κ.Αντώνη Κατόπη
Λυγαριά 18:15 Καφενείο κ. Καραγιώργου Ανδρέα
Αγ.Παρασκευή 19:00 Καφενείο κας Ζιάκα Αντωνίας
Μ. Βρύση 19:45 Καφενείο κ.Παπαγεωργίου Βασίλη
Ροδίτσα 20:15 Καφενείο κ. Κάτζελα Δημήτριου
Ανθήλη 21:00 Καφενείο κ.Διαμαντή Βασίλειου

Πρόγραμμα περιοδείας – Τρίτη 15/9/2009

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Γουλέμι 19:00 Στα καφενεία του χωριού
Μεγαπλάτανος 19:45 Καφενείο κ. Δημητρίου
Λιβανάτες 20:15 Καφενείο κ.Παπαθανασίου Γεωργίου
Αρκίτσα 21:15 Καφενείο κ.Κουκοβίνου Αθανάσιου

Πρόγραμμα περιοδείας – Παρασκευή 11/9/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Δομoκός 10:00 Στην αγορά

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ ΤΟΠΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
Αγ.Γεώργιος Δομοκού 17:00 Καφενείο κ.Μπάμπαλη
Ξυνιάδα 17:30 Καφενείο κ.Τσαρτσαλή
Κορομυλιά 18:00 Καφενείο κ.Σιούτα Στάθη
Αγ. Στέφανος 18:30 Στα καφενεία του χωριού
Περιβόλι 19:00 Καφενείο κ.Λιανοπίτη
Μακρυρράχη 19:30 Καφενείο κ.Καρανούτσου Κων/νου
Ανω Αγόριανη 20:15 Στα καφενεία του χωριού
Παναγιά 20:45 Στα καφενεία του χωριού
Ομβριακή 21:30 Καφενείο κ.Δασκαλόπουλου

Πρόγραμμα περιοδείας – Πέμπτη 10/9/2009

ΠΡΩΪ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Μακρακώμη 10:00

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΩΡΑ
Συκάς 18:00
Βασιλικά 18:30
Καρυά Υπάτης 19:00
Λαδικού 19:30
Ροδωνιά 20:00
Λουτρά Υπάτης 20:30